جشنواره‌ها

آرشیو مطالب

جشنواره رمضان در فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۷/۰۲/۲۵      ۳۸۴۳ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان در جهت حمایت از کالای ایرانی از تاریخ 25 اردیبهشت ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت در بندرعباس و شیراز با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند

خرید خود را برنده شوید

۱۳۹۶/۱۱/۲۲      ۶۰۶۹ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا به اطلاع می رساند جشنواره "خرید خود را برنده شوید" از تاریخ 22 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت در این جشنواره 4000 مشتری برنده خواهد شد که جوایز این جشنواره به صورت زیر می باشد
1000 نفر از شما عزیزان معادل تمام خریدتان را 100 درصد رایگان برنده خواهید شد.
1000نفر دیگر هم معادل 50 درصد خرید خود را برنده می شوند و 2000 نفر دیگر هم 20درصد خرید خود را برنده خواهند شد. و همانطور که مستحضرید برندگان کاملا تصادفی و به صورت سیستمی انتخاب می شوند.
شعب برگزاری جشنواره :
شعبه داماهی : ابتدای خیابان داماهی
شعبه شهروند: جنب سازمان دارایی
شعبه گلشهر: ابتدای خیابان اتوبوسرانی
شعبه هما: سه راه هتل هما
شعبه امام رضا: شهرک امام رضا
شعبه رسالت شمالی: نبش کوی خلیج فارس

جشنواره تخفیف پاییزه

۱۳۹۶/۰۹/۱۴      ۶۹۶۸ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف پاییزه از تاریخ 14 آذر ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 20 آذرماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند

دومین مسابقه بزرگ نقاشی فروشگاه زنجیره ای تارا، ویژه 3 تا 15 ساله ها

۱۳۹۶/۰۸/۷      ۳۵۲۳۰ بازدید

برگزارى دومین مسابقه بزرگ نقاشی فروشگاه زنجیره ای تارا به مناسبت سالروز افتتاحيه و روز دانش آموز

به لطف و یاری پروردگار، دوباره فرصتی نصیبمان شد تا با جشنواره ای دیگر در خدمت هم شهری های عزیزمان در بندرعباس و شیراز باشیم.
این مسابقه نقاشی که با نام جشنواره هفت رنگ شناخته شده است، ویژه کودکان و نوجوانان سنین 3 تا 15 سال می باشد و قوانین و شرایط آن به صورت زیر می باشد:
نقاشی ها باید در یک برگه سفید سایز A4 و به صورت افقی ، با یکی از موضوعات زیر

  • خانواده خوب من
  • خلیج همیشه فارس
  • آرزوی من در آینده
  • کارتون مورد علاقه من
  • قهرمان زندگی من


رسم شود و پس از اتمام نقاشی لطفا در گوشه بالا، سمت چپ یک قطعه عکس در سایز 4*3 از نقاش بچسبانید و در پشت برگه مشخصات کامل شامل:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره ملی
  • نام پدر
  • شماره تماس


ثبت شود و  به همراه یک برگه کپی شناسنامه شركت كننده به یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای تارا در شهر بندرعباس یا شیراز تحویل دهید، لطفا توجه داشته باشید مهلت تحویل آثار از تاریخ 7 الی 13 آبان خواهد بود.
پس از جمع آوری تمامی نقاشی ها، تصویر آنها در وب سایت فروشگاه زنجیره ای تارا به آدرس www.tara.ir قرار خواهد گرفت و نسخه اصلی آن به صورت گالری در شعب فروشگاه تارا به نمایش گذاشته خواهند شد.

برنده چگونه مشخص می شود؟
پس از قرارگیری تصویر نقاشی های در وب سایت فروشگاه تارا، بازدیدکنندگان عزیز به نقاشی ها رای خواهند داد و مجموع این آرا برندگان مسابقه را مشخص می کند .مهلت نمايش نقاشيها در وبسايت و شعب از ١٤ تا ٢٠ آبانماه خواهد بود

آیا می توان برای کسب آرا تبلیغ کرد؟
بلی . هر شرکت کننده به هر طریقی می تواند برای کسب آراء بیشتر نسبت به انجام تبلیغات اقدام نمايد

جایزه مسابقه چیست؟
در این مسابقه از بین شرکت کنندگان عزیز 3 نفر به عنوان برندگان اصلی معرفی خواهند شد که هر نفر به صورت مجزا برنده سفر به شهربازی لگولند دبی خواهد بود که علاوه بر بلیط شهر بازی
ویزا، هتل و بلیط رفت و برگشت هواپيماى دبی براى برنده و ٢ نفر همراه وی اهدا خواهد شد
برنامه هايى نيز براى استعداديابى و ايجاد فضاى شاد براى كودكان و نوجوانان دلبندمان تدارك ديده ايم